Fotosešit ...vzpomínky v kompaktním balení

Cena od 398 Kč

Velikost fotosešitu:

Vyberte velikostZačněte zde
Zvolte variantu / velikost

dnes objednáte, k Vám odesíláme nejpozději 03. 07. 2024

Jednoduchý online editor
Netřeba instalovat software
Fotosešit vytvoří i začátečník

Zažili jste něco nevšedního a přemýšlíte, jak si zažité vzpomínky uchovat co nejblíže? Většina lidí dnes všechny vytvořené fotografie nechá v mobilu a již se k nim nevrátí. Představujeme vám způsob, jak si zážitky ponechat na dosah ruky. Do fotosešitu vyberete ty nejlepší fotografie a můžete tak svým přátelům kdykoliv ukázat, jaká byla vaše dovolená. A nejen dovolená! Můžete takto uchovat fotografie z oslavy narozenin, z prvního roku vašeho dítěte či z cyklistického závodu. Je to opravdu jen na vás.

Fotosešit uchová vaše vzpomínky navždy v jednom kompaktním balení. Můžete jej vytvořit pro sebe nebo jako dárek pro své blízké. Potěší každou generaci – od vašich dětí, přes přátele a až po prarodiče. Tak se je nebojte potěšit – ať už k narozeninám, výročí nebo jako nadílku pod stromeček.

V našem online systému si celý fotosešit můžete vytvořit jednoduše podle vlastních představ. Když použijete kreativitu, můžete z fotek vytvořit různé koláže, využít rozličné tematické motivy a přidat i různé kombinace textů.

Středně velká fotokniha má velikost 20x30 cm (cca A4), takže vám skvěle zapadne do knihovny. Pro tuto velikost nabízíme sešitovou vazbu. Jednotlivé listy se vkládají do sebe, a nakonec se ve hřbetu sešijí drátovými sponkami. Obsahuje 12-20 stran a může v ní být umístěno 12-100 fotografií.

Velikost:          
20 × 30 cm (cca A4)
Rozsah: 12 až 20 stran
Materiál:
130 g křídový papír
Vazba: sešitová