Fotografie - ... vlastní fotografie v netradičních rozměrech.

Cena od 235 Kč

Velikost fotografie:

Vyberte velikostZačněte zde
Objednejte jednoduše

dnes objednáte, k Vám odesíláme nejpozději 04. 11. 2020

Profesionální tisk
Lesklý papír
Výběr mnoha formátů

Máte uložené fotografie, které byste rádi někomu darovali nebo je chcete prostě mít ve fyzické podobě? Není problém! Ačkoliv doba, kdy lidé zuřivě fotili, film nechali vyvolat a ze získaných obrázků tvořili fotoalba, je už za námi. Tisk fotografií a jejich uchování ve fyzické podobě je opět v módě. Není nad to si obrázky prohlédnout na papíře – z obrazovky monitoru člověk nikdy nezažije takový hřejivý pocit radosti.

Rozhodnutí vytisknout fotografie můžete učinit k jakékoliv příležitosti. Ať už chcete někoho obdarovat – své kamarády či prarodiče – nebo si prostě chcete nechat své nejmilejší vzpomínky na dosah. Fotografický materiál z dovolené, oslavy narozenin, svatby či jiné radostné události se sbírá jedna dvě.

Tisk fotografií zprostředkováváme ve vysoké kvalitě na lesklý papír. Volba formátu je na vás. V nabídce máme i vetší rozměry fotografií.

Vybranou fotku či více nahrajete jednoduše prostřednictvím online editačního systému. Můžete si zvolit různé designy či rozvržení. Potom už výrobek jen objednáte. Můžete si jej osobně vyzvednout nebo nechat doručit přímo k vám domů. Žádné složitosti v tom nehledejte – opravdu žádné nejsou.

Velikost:            
20 x 30 cm

30 x 40 cm

50 x 70 cm

60 x 90 cm

70 x 100 cm

100 x 150 cm
Papír:
kvalitní lesklý papír 200 g
Tisk: digitální tisk s ořezem na formát
Balení: dle vybrané varianty